| deeajustinx a întrebat:

Sunt cu un baiat si vreau sa ma despart de el dar nu stiu cum sa ii spun fara sa se supere. as vrea sa ii spun dar farra sa ii ranesc sentimentele.

Răspuns Câştigător
| demon a răspuns:

Incearca sa fi indiferenta o vreme si daca ii zici ca te desparti de el sa ii zici ca ramaneti prieteni buni nu stiu daca o sa mearga dar mi se pare o metoda in care poate o sa il superi mai putin succes!

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ori poarta-te tot mai rece cu el ori spune-i ca nu este genul tau si ti s-a parut o greseala ce a fost intre voi. Se va supara un pic in ambele cazuri dar ii va trece.

| yuli10 a răspuns:

Ai putea sa te distantezi de el treptat si nu sa ii dai papucii direct, daca ti-e greu. de exemplu spune-i mereu ca nu ai chef sa iesi sa va intalniti si dupa un timp o sa isi dea seama ca nu mai are rost sa traga.

| @@ a răspuns:

Si asa ai sa ajungi mai departe si nu ai sa ii spui ca nu iti provoaca orgasm de frica ca o sa se simta naspa. off femeile astea.
daca intr-adevar nu mai vrei sa fii cu el spune-i pe orice cale vrei tu.tot la aia se va ajunge
bafta

| aleck a răspuns:

Mie unul mi-e foarte greu sa fac pasul asta(am fost in aceeasi situatie ) :-s... Mi-e frica de reactia ei, cine stie ce...:-s.

Răspuns utilizator avertizat
| mersifrumos a răspuns:

Orice ai face tot il vei supara, si va iesi chiar mai rau de cat iti imaginezi
cum crezi tu ca i-ar cade sa afle ca il parasesti
crezi ca exista vreun buton pe care apesi si uita de tine?

| ingelashloz a răspuns:

Cel mai bine este sa fii sincera. Spune-i ce te deranjeaza la el, ce nu merge la relatia voastra. Sau pur si simplu sine-i tot ce simti, macar va aprecia sinceritatea ta.