| PeeWeeVi a întrebat:

Sunt cu un baiat si doar imi place de el si de alt baiat sunt indragostita, dar nu stiu cum sa ma despart de el ca sa nu-l ranesc pentru ca el e indragostit de mine si sa ramanem prieteni.Ideea e ca nu vreau sa astept pana incepe scoala ca sa vorbesc cu el fata in fata...as vrea sa fac asta cat mai rapid si de preferat la telefon pentru ca numai asa comunic cu el.Si daca imi dati idei cum sa ma despart de el va rog spuneti-mi si felul in care sa i-o spun pentru. ca ma balbai si nu vreau sa sufere!
va rog spuneti-mi pentru ca problema e sa nu se supere si prietenele mele care sunt colegele lui se clasa!
dau funda cui ma ajutalove struck:Xlove struck

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai daca te balbai trimitei un sms zicandu-i ca nu vrei sa fii cu el ca pui capac si de colege lasale impace doar nu ele iti spune ce trebuie sa faci in viata ci tu iei decizile tale.

| Zenithf a răspuns:

De cat timp esti cu prezentul, si nu l-ai iubit niciodata sau ce a fost s-a stins? Eu zic sa-i spui ca nu mai esti sigura pe sentimentele tale fata de el si ca vrei sa stai singura pentru un timp, o saptamana, apoi vezi tu ce faci, daca esti sigura ca vrei sa te desparti atunci ii spui ca nu mai merge relatia voastra si gata. thinking

| Floreenofficial a răspuns:

Pai spune-i ca pur si simplu nu mai poti fi cu el, dar spune-i-o intr-un mod placut. spune-i ca iti pare rau dar ca la momentul actual nu iti mai place de el.succes!

| madytza_7574 a răspuns:

Te calmezi inainte sa il suni, daca vrei scrie pe o foaie ce vrei sa ii zici si dupa aia citesti ce ai scris

cum sa te desparti de el?

nu imi permit un prieten in perioada asta

dc?

vezi si u ce motive bagihee hee)

bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii spui urmatoarele:salut ce mai faci? sa stii ca m-am gandit mai bine si nu as mai vrea sa fim impreuna pentru o peroada sau poate chiar deloc in acest moment sut destul de tulbrata deoarece nu sunt sigura de relatia pe care o am cu tine o relatie prin telefon nu merge sa stii si te-as ruga din toata inima sa ramanem prieteni si asta sa ramana intre noi sa ne intelegem bine in continuare multumesc de intelegere...