| CokoStar a întrebat:

Sunt curioasa, cei care intrati la categoria asta cati ani aveti?confused

Răspuns Câştigător
| M3lania a răspuns:

Am 14 ani si nu intru neaparat la aceasta categorie ca n-am ce face, intru pentru ca "Kesha" doar aici pune intrebari si avand in vedere ca trebuie sa-i raspund pentru a primi fundita trebuie sa ma sacrific.
Daca si la raspunsul asta imi dai funda...eu zic ca ai ceva cu mine!straight face oh go on

33 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

21.

| Razvan a răspuns:

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu am 19 ani.

| Ирина19 a răspuns:

| Kylexy a răspuns:

| A12NDRA a răspuns:

Eu am 12 insa ma simt in stare sa dau asemenea raspunsuri.

| тecнιннιlα a răspuns:

15. Da` sunt curioasa u la ce varsta crezi ca ar trebui sa intre lumea la categoria asta? thinkingwinking

| тecнιннιlα a răspuns:

Deci puteam sa jur laughing) ca n`ai mai mult. Da na tu intrebi lumea cand intra oh go on.

| sofia_8041 a răspuns:

| BlueHusky a răspuns:

Intrebarea este ok, dar daca tot intrebi nu ar fi frumos sa incepi prin a raspunde prima? (ar da o tenta mai putin ironica). Have fun.

| pwp a răspuns:

14 ani ...nu intru foarte des

| pwp a răspuns:

tu?

| Ionut a răspuns:

Eu unu am 16 ani, dar cred ca toti cu varste cuprinse intre 13-25 de ani intra.

| Daria a răspuns:

Eu am 13 jumate.happy

| crysty08 a răspuns:

16 dar in gneral intre 13 si 25

| arysa a răspuns:

19.

| ιυвιтα a răspuns:

14.
Mie una mi se pare normal ca unii copii sa se documenteze de aici daca nu au curajul sa vb cu parintii!
Cel imi bine e sa stii decat sa te trezesti intr-o situatie "jenanta"
Asta e parerea mea

| LobyCreW a răspuns:

12 Ani

| Wehrmacht a răspuns:

13big grin

| Adeliи97 a răspuns:

Majoritatea au 13-14 ani
ce vrei se mai documenteza copiilaughing

| CokoStar explică:

@BlueHusky eu am aproape 13

| annammaryya a răspuns:

Daca tot te intereseaza am 10 dar asta nu inseamna ca sunt ca justlookingaround si celelalte conturi ale ei

| EuDelia a răspuns:

15happy

tu cati ani ai?tongue

| Twitter a răspuns:

Sunt curios, te-ai gandit mult pana ai pus intrebarea asta? confused

| beatrice2 a răspuns:

14winking avand in vedere ca sunt fete de 10 ani gravide...nu mi se pare asa o chestie ca intra copii de 12 aniwinking tu cati ani ai?happy

| Baal a răspuns:

Am 16 ani!

| Ghindă a răspuns:

11.

| BuyaKa a răspuns:

Luna viitoare 20 and la vida es difficile (sau cum s-o scrie) laughing

| alexafetitadolce a răspuns: