| girlxx21 a întrebat:

Sunt eficiente baile cu ceai de musetel si ungerea cu crema de galbenele pentru anexita?

5 răspunsuri:
| sylver69 a răspuns:

In mod normal tratamentul este cu antibiotice si antiinflamatorii, dar intrebarea este foarte generala iar raspunsul este foarte greu de dat.

| danutza a răspuns:

Ceaiul de musetzel foarte eficient pentru multe. dar mai bine intreaba un medic iti va prescrie ceva anume pentru anexita

| totata a răspuns:

Sincer nu cred. Cel mai bun tratamentul dat de un medic.Anexita nu este o boala grava, este doar o raceala, dar daca nu este tratata la timp se poat produce o infectie ce poate duce la alte complicatii.

| koxatu a răspuns:

Dc nu consulti un specialist?

| sorinsatelit a răspuns:

Trebuie mult mai mult