| amalia237 a întrebat:

Sunt fata si o fata vrea sa facem s3x. Nu am mai facut vreodată dar vreau sa încerc, îmi puteți spune va rog ce metode putem folosi?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pozitia 69. Sau una sa-si treaca un picior printre cele 2 picioare ale partenerei de sex si astfel vulva celor 2 ''pasarici'' sa se atinga in totalitate. Puteti folosi diverse accesorii cum ar fi : dildo, penis artificial, sirag de margele, pensula extra fina, sau o pana de... gadilat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te inspiri de la fimele pentru adulti cu lesbiene?