| stefan14 a întrebat:

Sunt foarte timid dar vreau sa cuceresc o fata. Cum pot face acest lucru? Am nevoie de ajutor. dau funda...

1 răspuns:
| fataly a răspuns:

Prietene,incerca o reteta de-a mea, dar nu stiu daca merge.depinde de fata.uite,fcand o mai vezi pe afara du-te la ea si incepi cu niste formule de salu de genu:buna! Ce faci,ce mai zici? asa. dupa aceea incerca sa gasesti un subiect comun de discutie,pana cand o vezi ca incepe sa zambeasca usor. apoi,pune-i intrebarea:Ce parere ai despre mine? In functie de ce iti raspunde, o intrebi daca vrea sa fie cu tine.dar prietene, nu te grebi.asteapta vreo 2-3 zile pana la intrebarea finala.