| stefania_1130 a întrebat:

Vreau sa cuceresc un amic care este timid cum pot face?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fii mai calda si mai indrazneata, si sincera, spune-i ce simti, dar priveste-l in ochi!, etc, etc,... Success!

| Wisdom a răspuns:

Ca un timid pot spune ca eu sunt cucerit de o fata increzatoare care imi invarte lumea la 180" si nu mai stiu de mine. Un sarut pasional exact cand nu se asteapta si sunt sigur k picioarele i se vor inmuia big grin

| withoutme a răspuns:

Incearca sa afli ce si cum gandeste. comunica cu el despre orice stii ca ii place si il atrage. fie chiar despre voi daca iar place sa fie cu tine sau mai stiu eu ce...

| Andreeame21 a răspuns:

Te duci la el si il saruti, asa cum nimeni nu a facut-o niciodata, il vei cuceri crede-ma.Bafta

| help a răspuns:

Cred ca solutia cea mai buna fara sa te complici prea mult este sa il seduciwinking si daca te place ii trece si timiditate si totwinkingdaca nu cautati altuhappy baieti is o tona. bafta!