| motanel_2568 a întrebat:

Sunt frumoasaaa? funda!

16 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

De unde sa stim noi daca esti sau nu frumoasa, macar nici poza de profil nu ai! Te-ai gandit inainte de a posta intrebarea sau ti-a venit si tie ceva in minte?

| Ellenna a răspuns:

Si noi de unde sa stim daca esti sau nu frumoasa?! raised eyebrows

| Ellenna a răspuns:

Esti extraordinar de frumoasa. Semeni cu o pisica!

| Graphee a răspuns:

- Din 'poza ta', se vede tot... Eu nu sunt clarvăzătoare, din păcate.

| Blondamea a răspuns:

Daca u vrei sa crezi at da tongue

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Lool ma cerd ca a uitat sa puna poza cu ya rolling on the floor) ce peenibil

| Noreasontosimle a răspuns:

Cea mai frumoasa:X

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ai o fata de spate

| cherrybomb a răspuns:

Esti mirificalaughing)))))

| Marghioalaa a răspuns:

Foarte frumoasasmug

| Bombonica1 a răspuns:

Da.te-am vazut doar de cateva ori de la spate, dar sa stii ca ai ochi frumosismug.

| Radu_2790 a răspuns:

Ca mama mieluluibig grin

| AikkoxD a răspuns:

Esti frumoasa ca din cwr scoasa.

| CiocolataTha a răspuns:

Daca dai fundita atunci DA estitongue.

| myhaela13 a răspuns:

Nai oglinda sa vezi cat de frumos esti?

laughing)))))))) ce intrebare penibila laughing))

| Alina_2393 a răspuns:

laughing Motanel...desi nu te cunosc cred ca ai o frumusete aparte happy ca fiecare dintre noiwinking Ar fi mai bine sa iti intrebi prietenii daca te considera frumoasa happy