| anonim_4396 a întrebat:

Sunt frumoase femeile Grase

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Frumusetea e relativa, unorea le plac femeile grase, altora le plac alea mai slabe thinking Totusi, daca atarna kilele de sunci pe tine nu e chiar ok... Parerea mea.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar ele ce au?!

| kidulinha a răspuns:

Si finalul care e?

| nuaisomn a răspuns:

Ne intrebi, sau afirmi?laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu, nu sunt.Ma rog, daca iubesti o fata mai plinutza(ca sa nu zic grasa) nu cred ca conteaza atat de mult kg in plus, se pot da jos cu multa vointa si ambitie si putina mancaretongue

Nu am dreptate?:X

| LauraSpataru a răspuns:

Da, sunt

| Bacemi a răspuns:

Nu sunt genul de baiat ( dubios as spune eu ) care sa ii placa fetele foarte grase. Dar femeile un pic plinute pot fi si ele atragatoare. Totul depinde de cum stiu sa se puna in valoare. Daca fata e frumusica dar totusi e un pic plinuta asta se rezolva in timp. De asta e importanta increderea si rabdarea intr-o relatie. O relatie adevarata implica astfel de obstacole de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint foarte frumoase