| anonim_4396 a întrebat:

Femeile grase sunt mai loiale?

13 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Prin natura lor, nu. Datorita circumstantelor, da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, femeile urate sunt și mai deștepte și loiale.
E imposibil sa fie o femeie frumoasa, deșteaptă și loială, unicornii cu exista.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tristă gândirea ta laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se poate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu poți avea tu, nu înseamnă că nu există happy
Știi cu vulpea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce crezi că nu pot? Știu ce pot, și nu accept ceva mai prejos decât vreau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce poți? laughing

| Clytia a răspuns:

Da' ce, trebuie să fie neapărat slabe ca să înșele? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Clytia):

Asta încerc să aflu, nu înțeleg despre ce vorbește Bulangiul ăsta :))

https://www.tpu.ro/......ina-2.html

| Clytia a răspuns (pentru anonim_4396):

Un frustrat cu idei fixe și eronate. laughing
Nici n-are rost să-ți bați capul cu asemenea om. happy
Dacă o femeie e mai plinuță asta nu înseamnă că nu se uită nimeni la ea. Dacă vrea, poate să-și găsească lejer o aventură de-o noapte, deci automat să înșele.

| anonim_4396 explică (pentru Clytia):

Exact, eu una cunosc o grămadă de grăsuțe perverse și aventuriere laughing. Nu știu din ce grotă a ieșit omul ăsta.

| Swae a răspuns:

Nu neaparat. Majoritatea erau usuratice si supraponderale.

| Heavenonearth a răspuns:

Unele sunt loiale, altele nu sunt din cauza ca sunt nebunatice si perverse cu kilometrii! laughing Dar sunt mai de treaba si isi sare in ajutor la nevoie, nu toate.