| mirel12314 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de vreo luna! E normal sa vreau relatii sexuale cu ea! Am doar 14 ani e ceva normal? Voi la ce varsta v-ati pierdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Este normal sa iti doresti este o chestie fiziologica, hormonala. Dar e cam prea devreme la 14 ani sa-ti incepi viata sexuala. Cam de pe la 17 ar fi ok.

3 răspunsuri:
| akiki a răspuns:

Este foarte normal, si eu ma gandeam la asta (inca din a 7a), dar nu este ok sa faci asta. ti ai sugera nici sa nu-i spui, s-ar putea sa o sperii. eu mi am pierdut virginitatea la aproape 19 ani

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este ''normal'' sa ai/sa simti o asemenea dorinta fireasca pana la urma urmei chiar si la varsta ta. Insa tot la fel de adevarat este si faptul ca la aceasta varsta aceasta dorinta poate fi foarte greu indeplinita fiindca o partenera de sex s-ar putea sa-ti gasesti doar peste cativa ani. SanatatE!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal sa ai relații sexuale cu o fata care abia ai cunoscut-o.