| CătălinaDuDe a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat cu care mam sarutat si sunt impreuna si vb in fiecare zi pe mess dar de cateva zile nu ma mai baga in seama la scoala, nu ma baga in seama pentru ca ii este rusine de mine dar nu stiu de ce si afara cand iesim cu prieteni nici nu ii pasa ca sunt acolo, multe fete il vor dar el mi-a spus ca doar pentru are ochi si de cateva zile nu ma mai baga in seama pe mess. ce sa fac acum? Dau funda

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

II este rusine cu tine, clar!
Incearca sa vorbesti deschis cu el si sa-l intrebi care este problema pentru ca nu ti se pare normal sa se comporte asa o data ce aveti o relatie.

4 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Pana nu vb cu el fata in fata nu are rost sa iti pui o gramada de intrebari nu ai de unde sa stii ce are in cap daca ii e rusine cu tine vb cu el cand esti numai tu cu el si intreaba-l ca de ce ii e rusine cu tine sau poate altul e raspunsul, cel mai bine ar fi sa vb cu el face to face. nu pe mess

| RAY a răspuns:

E un copil ce relatie poate avea un copil

| neutrino a răspuns:

Cred ca baiatul tau si-a gasit una mai buna si nu -l duce capul cum sa-ti spuna.

| December a răspuns:

Pai vorbeste cu el. Intreaba-l de ce te evita. E posibil (daca zici ca multe fete il vor) sa se fi razgandit repede si sa se fi data la alta colega. Poate ca e mai indiferent.