| Aleexandra_1689 a întrebat:

Cunosc un baiat de 2-3 ani, suntem vecini de scara, in fiecare vara iesim impreuna afara, iar acum, de cateva zile sa purtat ciudat cu mine ( ma tachineaza, ma ia in brate, ma poarta in spate, etc...), iar inainte abia de ma baga in seama. Ce pot sa cred?

Răspuns Câştigător
| sweetyangel a răspuns:

Io cred ca a inceput sa te placa
Poate mai demult nu tea cunoscut asa bine,si nah nu se simtea atras de tine,dar acu ca ati petrecut mai mult timp impreuna, simte o scanteie, sti ar fi inceputul unei relatii zic eu foarte frumoasebig grin

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Că i sa făcut de tine

| emima a răspuns:

Pai cred ca a inceput sa te placa

| fihao a răspuns:

Probabil dupa atata timp si-a dat seama ca te place si ca esti fata potrivita pentru el incearca sa te porti si tu altfel ca inainte cu el succes!

| olteanu94 a răspuns:

E interesat de tine, daca sentimentul este reciproc iti recomand sa intrii in joc happy

| Aleexandra_1689 explică:

Am uitat. Acum 2 seri m-am intins pe spate in fata scarii, iar el si-a pus capul pe burta mea si m-a rugat sa ii pun mainilepe fata lui.Iar apoi mia oferit seminte din gura lui. Este un semn bun?