| Tigrilă a întrebat:

Sunt in clasa a 11 a si ma intreb daca fetele din liceu fac sex cu tine daca te considera atragator sau ai place de tine? Am auzit de la niste tov ca fetele de 16 ani accepta sa faca sex cu tine daca ai place de tine...Mrg voi cum abordati fetele din liceu? Sunt genu care Nu ma bag aiurea in seama cu fetele si nu ma dau in spectacol! Astept si raspunsuri de la fete.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 16 ani ce minte să aibă o fată?
Azi o decepție, mâine alta și uite așa face depresie și își pune capăt zilelor.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai eu cand aud de fete de liceu mi se scoala parul in cap si sunt fataoh go on
Am niste colege care stiu meserie cat n-o sa stie poate, niciodata o nevasta.Mama cand le auzi ce fac in pat cu prietenii lor, iti vine sa te arunci pe geam, da` avem clasa la parter si e pericol ca in aterizare sa darami un profesorworried
Nici macar nu stiam ca exista atatea pozitii sexuale cate mi-a numerotat o colega
Am eu moaca aia de personaj care e facut sa asculte oamenii de aia vin toti la mine ca la mierewaiting
De baieti, nu ma plang ei mereu prezinta perspectiva realista a problemei dar de fete mi se pune un nod in gat si ma gandesc cum sa o sterg mai repede
Eu daca as fi in locul tau, as cauta frumusetea discreta

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer tu te-ai gandit putin inainte sa pui aceasta intrebare? CUm abordam fetele din liceu pentru a face sex cu ele? nu stiu, gandeste-te si tu putin, lasa parerile "tovarasilor" care vorbesc povesti dealtfel.Crezi ca fetele, mintea lor e la necesitatile tale.Invata sa gandesti cu sufletul.Pentru satisfacerea unor pofte exista fetele de pe centura de exemplu nu de la liceu.Bafta!

| Miha a răspuns:

1.Depinde de caracter poate sunt fete care ar face sex cu tine daca ati fi iubiti, dar la liceu multe dintre ele o fac din placere.
2.Cum mi-ar placea sa fiu abordata de un baiat? Pai nu stiu dar in niciun caz fluierat, ce faci frumoaso(chiar si daca dai de inteles din prima ca o placi) sau palme peste fund, bleac de prost gust dupa parerea mea, arunca priviri in pauze sau ore, buna, ce faci, te duc la un suc, etc etc, nu fi mitocan ca o treime din baietiwinking Fi tu insati.

| PoOfarina a răspuns:

Adica cum?! Te duci, te bagi in seama, ea incepe sa te placa, tu ii propui o partida de sex si ea accepta?! :O
Au o imaginatie de invidiat tovarasii tai; intr`adevar o imaginatie bogata.
Si eu sunt clasa a 11-a, la fel ca tine, dar la noi in liceu n`am auzit asa ceva. In cazul in care sunt implicate in relatii cu baieti care sunt in aceeasi clasa cu ele sau daca tipu` e din liceul nostru, da, probabil ca exista si relatii intime intre ei. Altfel, nu vad cum o fata de 16 ani s`ar arunca in patu` fiecarui baiat de care e atrasa. Nu uita ca in liceu, de regula, circula foarte multe zvonuri. Ce fata cu caracter s`ar risca sa`si strice "reputatia" de fata cuminte pentru o partida de sex cu un tip pentru care simte doar o atractie fizica?! Si accentuez partea cu "fata cu caracter"!
Dar, ma rog, e opinia mea si cam asta se intampla in liceu la mine. Poate unde esti tu e altceva, desi ma`ndoiesc!

| Tigrilă explică:

Ba da voua vii se par anormale si ciudate toate intrebarile da mai ducetiva la gara daca nu va convine nu va pun eu sa intrati pe site.Am omis eu cumva regula cu "Pune intrebari pe placu celorlalti" si cumva asta nu se numeste toti pentru unu? hai ca m-am enervat in *** o intrebare nu poti sa pui pe siteul asta ca se trezesc "Zeii " sa dea dovada de ironie si sarcasm pe intrebarile altora cu care ei nu au nici o treaba...

Si cu intrebarea vroiam sa stiu daca multe dintre voi si-o trag in liceu pa!

| AdelinaC a răspuns:

Sunt si fete din astea. Daca vrei parerea mea, eu nu m-asi culca cu un baiat de pe acum si mai apoi sa ma paraseasca. Daca alte fete se lasa prostite de vorbele de,, iubire"ale baietilor, treaba lor.Sunt multe fete experimentate la liceu, imbracate ca niste pupeze dar e treaba lor.
Viata sexuala se incepe cu baiatul care stii ca iti va fi vesnic alaturi, nu doar dintr-o atractie fizica.

| ZuAgain a răspuns:

Ciudata intrebare
cu siguranta accepta sa faca sex
acum depinde daca te place
de obicei fetele din liceu se dau pe langa baieti mai mari deci ai sanse mari la una mai mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inacritule nu te uiti la tine ca nu stii sa discuti daramite sa te comporti cu o femeie. eu am impresia ca ai vazut prea multe filme pornoo.esti rupt in fizic nene.