| NUUSTIU a întrebat:

Am mai pus intrebarea o data dar nu am primit raspunsuri. Cum te bagi in seama cu un baiat? Adica l-ai vazut si nu il cunosti si iti place intr-un fel: de exemplu e la scoala cu tine. Cum il abordati?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Gasesti orice subiect laughing si unul stupid laughing
prima data incepe cu zambete si priviribatting eyelashes, apoi il poti saluta, il intrebi ce face si in functie de raspuns zici tu ceva big grin sau il intrebi daca nu ii la el in clasa nu stiu ce profesor laughing (ar fi bine sa nu fie ) sau odata am intrat in vorba cu un baiat cand l-am intrebat daca are un compas laughing ca-mi trebuie la geome si daca nu avem ne da profu 3 laughing normal ca aveam compasul la mine, dar altceva nu mi-a venit in minte big grin sau il poti intreba unde este nu stiu ce clasa laughing
si daca nu este de la tine din scoala, il saluti, il intrebi unde merge /ce face laughing si ii spui ca ti se pare dragut si i ceri un id sau nr de tel big grin aici nu prea am idei big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl saluți, pentru început.
Eu nu abordez bărbații pentru prietenie!
Pa, pa.

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Priviri, pana te asiguri ca te faci observata iar apoi intrii pur si simplu in vorba cu el cu un "buna, ce faci?"

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Raspuns anonim:
Mai intai te informezi despre el iar dupa aceea faci ceva ce lui ii place dupa care o sa te bage in seama el, incearca asta merge, cel putin la mine a mers

Asta face un obsedat.Sincer, mai bine nu o fa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai te informezi despre el iar dupa aceea faci ceva ce lui ii place dupa care o sa te bage in seama el, incearca asta merge, cel putin la mine a mers