| Gabylory a întrebat:

Sunt in clasa a 9 si am un baiat in clasa care ma place vrea s aiasa cu mine. ma ia de talie vrea sa stam noi 2. si mie-mi place de el. dar colegii observa ca ne placem. cum s areactionez sa-l impac si pe el dar si pe colegi?

1 răspuns:
| lrdaniel a răspuns:

Si daca vad colegii ce?
nu ar trebui sa iti pese decat de cel pe care il placi...cat despre restul, gura mica si joc de glezne
si inca o chestie un prieten/a adevarat nu iti va spune niciodata sa nu fi impreuna cu o persoana pe care o iubesti!
bafta