| Alexa412 a întrebat:

Îmi place de colegul meu de clasa si el pe mine...deci ne placem reciproc.El spune ca nu se vede ca îl plac, ca nu îl pup si din astea laughing) Ma enervează totusi colegii care daca vor afla ca ne placem vor face misto de noi, vor spune la profesori etc laughing) Voua v-ar pasa de ce spun colegii?

Răspuns Câştigător
| Sarlea_Anamaria_2000 a răspuns:

Dacă îți place de el și te face fericită nu ar trebui să îți pese de ce cred ceilalți.Nu mi-ar păsa de ce cred ceilalți pentru că ca și vorba aia gura lumii nimeni nu o astupă. Așa au fost oamenii mereu și așa vor fi dar nu trebuie să îi băgăm înseamă.

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

De ce mi-ar pasa? Normal ca nu, ce treaba au colegii cu mine?

| AGreatMan a răspuns:

Nu mi-ar pasa deloc.Eu petrec mult timp cu o fata(una dintre cele mai destepte si pot zice populara),iar colegii deja se gandesc ca suntem impreuna(pare ca suntem, dar nu suntem, in plus, ne placem reciproc, dar ea nu vrea sa fim impreuna).In concluzie.Nu te mai gandi la ce spun altii, conteaza sa fiti fericiti big grin

| Sarlea_Anamaria_2000 a răspuns:

Nu ar trebui să îți pese de alții și mai ales de ce spun ei.
Dacă ești fericită cu el asta e tot ce contează.