| FitBike_Cipri_1998 a întrebat:

Sunt indragostit de un baiat foarte bun. El se da pe skate iar eu pe bmx. Tin sa mentionez ca suntem amandoi baieti. Vreau sa am o relatie foarte buna cu el daca se poate chiar si sex. Ajutati-ma! funda

Răspuns Câştigător
| FitBike_Cipri_1998 explică:

Lascuiulian92 ţin să-ţi spun că singurul copil stricat e cel care are nesimţirea de a jigni o persoană pe care nici măcar nu o cunoaşte! E un site unde trebuie să ajuţi, nu să judeci.Iar dacă nu ai capacitatea de a da un răspuns bun, care să-l ajute, treci la altă întrebare şi abţine-te! Jalnic, sincer!

Aşa, revenind. Dacă ai o altă orientare sexuală, e mai complicat.Ai dovezi sau crezi că şi pe el îl atrag băieţii? Dacă nu, îndepărtează-te.
Ideal ar fi să vorbeşti cu părinţii tăi, dacă sunt înţelegători.

Ca să-l cunoşti pe băiatul respectiv, apropie-te treptat de el şi încearcă să fii amicul său.

Ai grijă ce faci şi nu lua în seamă vorbele rele.

25 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Mars.

| Justme92 a răspuns:

Sunteti amandoi baieti? pai daca e asa nu este foarte usor sa dau un sfat...nu pot sa spun ca ma pricep.dar cred ca mai intai trebuie sa clarifici situatia cu el..sau sa incerci sa afli ceva.el in ce fel te priveste? doar ca pe un prieten sau.....baftawinking

| LineGuide a răspuns:

straight face Ai 14 ani, si-ti sta gandul numai la pornosaguri! Pune mana pe carte si lasa gay-tatile!

| lolly a răspuns:

Orientare sexuala incredibila la aceasta varsta! Desi eu cred ca este doar o gluma proasta!happy Nu depun efort.

Răspuns utilizator avertizat
| lascuiulian92 a răspuns:

rolling on the floor maaaaaaaaaaaaaaa rolling on the floor copil stricat rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| marya1994 a răspuns:

Eu zic sa te duci la psihologlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lascuiulian92 ţin să-ţi spun că singurul copil stricat e cel care are nesimţirea de a jigni o persoană pe care nici măcar nu o cunoaşte! E un site unde trebuie să ajuţi,nu să judeci.Iar dacă nu ai capacitatea de a da un răspuns bun,care să-l ajute, treci la altă întrebare şi abţine-te! Jalnic, sincer!

Aşa, revenind. Dacă ai o altă orientare sexuală, e mai complicat.Ai dovezi sau crezi că şi pe el îl atrag băieţii? Dacă nu, îndepărtează-te.
Ideal ar fi să vorbeşti cu părinţii tăi, dacă sunt înţelegători.

Ca să-l cunoşti pe băiatul respectiv, apropie-te treptat de el şi încearcă să fii amicul său.

Ai grijă ce faci şi nu lua în seamă vorbele rele.

| JnY a răspuns:

Du-te frate la un psihiatru!

| lascuiulian92 a răspuns (pentru FitBike_Cipri_1998):

Daca tu ai impresia ca un baiat de 14 ani, caruia i-ar place sa si-o la caca de la alt baiat de 14 ani, care pe deasupra e si sk8 rolling on the floor), atunci ai si tu o problema...
Apoi ma PSG daca esti tu asa bun la suflet, da-i tu o buca ca sa linistesti baiatu`. Milostivu` vietii oh go on ...Astora le trebuie un fier incins sa le bagi in anus sa vezi dupa daca le mai arde de gay`isme rolling on the floor))

| RamboBike3 a răspuns:

Chiar vrei sa fi gay ...gandestete bine indragotestete si tu de fete nu de baieti ..ca poate prietenul tau nu vrea o relatie cu un baiat..si daca vorbesti cu el iti strici si relatia amicala cu el..Mai zic inca o data gandeste-te bine ce faci incerca sa te cuplezi cu o fata si o sa uiti de el. sper ca te-am ajutat.

| diana99999 a răspuns:

Lasa sexul baiete. mers de-aici gay.ule

| Alishia a răspuns:

Eu nu cred ca esti indragostit de el, cred ca te simti bine in preajma lui si crezi ca esti indragostit pentru ca nu ai gasit o fata cu care sa-ti imparta sentimentul si devi disperat...

| xTremeAl3x a răspuns (pentru LineGuide):

laughing pornosaguri-EPICALtongue dar chiar serios cred ca delireaza un pic

| adytaa a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa vorbesti cu el despre ceea ce simti si sa-si dea si el cu parerea. si eu sunt asa dupa ce am avut mai multe esecuri in dragoste alaturi de asa numitele fete cuminti

| kozzmyn a răspuns:

Bagavasi pw1l pe gat de poponarii draq.

| Chriistos a răspuns:

Du-te si spune-i. va fi foarte impresionat. Si daca e homofob, ai noroc, te vei alege cu un picior in anus, deci sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lascuiulian92):

Ii poti explica de ce nu e bine.
Nu trebuie sa vorbesti aiurea si sa judeci.
Iisuse.Si schimba-ti scrisul ca e jalnic.

| Chriistos a răspuns (pentru lascuiulian92):

Mai sincer ar fi sa redeschidem Auschwitz-ul si sa nu mai bagam evrei, ci comunitatea gay

| lascuiulian92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o da in diverse. Lasa scrisul meu happy
Decat sa pup in cur un gay pentru o funda(cum faci tu) mai bine imi expun punctul meu sincer de vedere. Asta e realitatea. Pace

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pot sa-i spui ce simti pentru el, si las-o moale cu sexu' ca o sa fie vai de curul tau(la propriu)

| Gelu00 a răspuns:

Mda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lascuiulian92):

laughing
Ce fac eu? Cu siguranta fundita e ultimul lucru din viata mea care ma intereseaza.Ideea e ca acest site e pentru a ajuta, a sfatui, a sprijini.Nicidecum sa-l critici, pentru ca e diferit fata de tine!
Nu e vinovat cu nimic ca are sentimente pentru baieti.Documenteaza-te putin inainte de a-ti bate gura si pune-te pentru cateva secunde in locul persoanei respective.

| FitBike_Cipri_1998 explică (pentru LineGuide):

Pai daca tu esti tocilar dala eu nu am ce sa iti facwinking