| FitBike_Cipri_1998 a întrebat:

Sunt indragostit de un baiat foarte frumos. El se da pe skate iar eu pe bmx. Il ador deoarece se da foarte bine. Ce sa fac ca sa fiu in relatie cu el? Tin sa mentionez ca amandoi suntem baieti. funda

6 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Daca tu esti sigur de orientarea ta sexuala poti sa incepi si o relatie cu un baiat, poate o sa te satisfaca sau poate. nu, dar hai sa nu te faci de ras din prima..mai bine gasesti un baiat care esti 100% sigur k este la fel k tne.Nu este chiar o rusine sa fii gay, multi aleg orientarea aceasta sexuala; unii din curiozitate, iar altii pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e si el gay, atunci ai toate sansele sa ai o relatie cu eltongue.

| Numero1 a răspuns:

Stai un pic sa ne intelegem, in primul rand esti baiat? Si doi cum adica vrei o relatie cu el, in ce sens vreti sa fiti prieteni mai buni sau frati de cruce sau... vrei sa fii cu el?

| Nicux1 a răspuns:

Du-te la psiholog.

| Justme92 a răspuns:

Vrea sa fie cu el. Am vazut un mesaj mai sus. Si nu a primit raspunsuri prea bune. Tot ce vreau sa iti spun e sa iti clarifici lucrurile cu el.Si lui ii plac baietii? iar tu ai 14 ani nu? esti asa sigur de orientarea ta? mai gandeste-te. poate e doar ceva trecator.

| Micky69 a răspuns:

Du-te la psiholog. Serios.