| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita. Vreau sa va cer o parere.Eu m-am indragostit de baieti numa dinaia smecheri,frumosi si no n-am avut relatie de durata si era ceva ciudat si acum m-am indragostit de un baiat simpatic, de treaba si ii diferit de ceilalti.simt asta. Credeti ca i ok?

7 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Doar inima ta decide asta, vorba lui Brenciu '' Fa ce-ti spune inimaaaa'' cam asa e si la tine, daca consideri ca acest baiat e '' alesul ''. nu-l ratawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte ok. Ce inseamna "ok"? ca nu gasesc in dex.

| gingergirl1 a răspuns:

Wow...ca si mine! Mi-a placut mai demult de un baiat "mai smecher"-bine si el se purta ok cu mine dar ma rog...Si mi-a mai placut si de alt "smecher" dar ăla era nesimtit rau de tot! happy
Si acum am cunoscut un baiat chiar de treaba, la locul lui, nu isi bate joc de fete etc
Eu zic ca e ok!winking gusturile se mai schimba!

| Belluuu a răspuns:

Daca nu-i ca ceilalti ii bine vei avea o relatie frumoasa daca se comporta ca un "OM, GENTELMAN". tongue

| daniela8491 a răspuns:

E ok :-) poate o sa ai suprize din partea lui, chiar daca nu e un smecher :-) si o sa aveti o relatie de durata :-)

| LolFraiere a răspuns:

Da e ok pentru ca oamenii isi mai schimba gusturile big grin

| MiruMlr a răspuns:

Eu zic ca e okhappy ai nevoie si de schimbari si sa cunosti baieti diferiti, si asa capeti si experientahappy