| anonim_4396 a întrebat:

Sunt îndrăgostită de unchiul meu. Cum pot face să-mi treacă?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si de ce ai fugit dupa ce ai pus intrebarea?
iar s-au inmultit trolli pe aici...

| Violleta2022 a răspuns:

Cuplezi creierasul si judeci situatia!

| sierra1 a răspuns:

In prima fază, citește CP

https://www.toatelegile.ro/codul-penal/art-377-incestul-codul-penal/

apoi mai vezi tu...

| doctorandus a răspuns (pentru sierra1):

"Unchi" poate insemna multe, incat gradul de inrudire genetica sa fie nesemnificativ.

| sierra1 a răspuns (pentru doctorandus):

Așa, și?

| doctorandus a răspuns (pentru sierra1):

Adica nu e musai incest.

| sierra1 a răspuns (pentru doctorandus):

Cine a zis ca ar fi?

| doctorandus a răspuns:

De ce-ar fi rau? Daca gradul de rudenie este mai mare decat 4, va puteti casatori in mod legal.

https://legeaz.net/dictionar-juridic/gradele-de-rudenie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne Dumnezeule ferește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

✝️

| Teajut123SMR1 a răspuns:

NU LASA Lumea sa va intre in cale e perfect normal si eu si unghiul meu ne iubim

| Daniilmati a răspuns:

Poți oferi mai multe detalii, sau dacă îți pun câteva întrebări, crezi că poți răspunde sincer la ele? Să știi că nu ești prima/primul care simte atracție față de o rudă sau persoană de care nu ar trebui să se simtă atrasă în primul rând. Nu este o boală psihică și, de fapt, există multe explicații în spatele acestei atracții.