| lmaoo_8996 a întrebat:

Sunt indragostita. Ii spun baiatului ce simt pentru el sau tac? Niciodata mi-am dezvaluit sentimentele in fata unui baiat!

Răspuns Câştigător
| Aylinn a răspuns:

Nu face niciodata greseala de ati ascunde sentimentele, vei avea f mult de pierdut. Daca nu va fi sa fie asta e, tu macar stii ca ai facut tot ce este posibil si vei fi impacata cu tine insati.

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Incearca, nu e nici greu si nu ai ce pierde, doar nu joci la jocurile de noroc raised eyebrows sunt doar niste vorbe

| alylove15 a răspuns:

Spune-i nu ai ce piede...macar va sti ce simti pentru el.

| byutzatha a răspuns:

Daca il placi multt spune-i, spune-i tot ce simti poate si el iti va impartasi sentimentele.