| RAY a întrebat:

Sunt momente când vreau sa îl înșel, ne înțelegem bine, îl iubesc, dar sexual as vrea și alt partener, ce sa facă fata dacă vrea și ceva nou dar îl iubește?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-l iubeste indeajuns, doar se joaca de-a iubirea.
Cand ai genul asta de curiozitati, iesi din relatia in care minti si-ti traiesti viata cum iti place, pentru cat timp iti place.
Fara angajamente.

| stef87 a răspuns:

S-ar putea ca acel "te ubesc " sa fie de fapt un lucru impus si inca neacceptat in adancul subconstientului. E o minciuna asupra sinelui. Sau poate ca inca nici nu stie cu adevarat ce e dragostea si confunda cu placerea.

| mihai69 a răspuns:

E plin sexșopu' de "scule" pe alese.
Nu au nici HIV, nici nu lasă gravide.

| Mosotti a răspuns:

Pai ce leg are iubirea cu sexul, poate face sexual si cu altul, daca ma iubeste pe mine si ne intelegem bine, e f bine, nu ma deranjeaza sa isi faca sexul si cu altul daca simte nevoie.

Deci sa se duca cu ceva nou strict sexual, dar sa stea cu pe cine iubeste si sa se inteleaga cu ala.

| Hammurabi a răspuns:

Îți spun doar părerea, și după experiența mea.
Ca să nu faci greșeli, nu trebuie să te căsătorești sau să intrii într-o relație stabilă înainte de 27-28 ani.
Până la vârsta respectivă, ai tot timpul din lume să-ți satisfaci toate curiozitățile sexuale și să ai răspunsuri la toate semnele de întrebare din capitolul sex.
Iar după asta, când vei intra într-o relație stabilă/căsătorie, nu vei mai simți deloc dorința aia nestăvilită că ai mai vrea și "altceva" sau nevoia să înșeli.
Pentru că ești deja sătul de "altceva-uri".

| Kranci123 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa vorbesti cu el, de ce ai prefera sa vorbesti cu straini pe internet despre o persoana pe care o cunosti tu in intimiatatea danselui? de ce nu comunici cu el dorintele tale sexuale? de ce nu ii spui ca vrei mai rough sau mai lent sau vrei batuta ca un pitic la circ? comunicati fratilor cu partenerul!

| AbyGarlean a răspuns:

Te poți combina cu mine ca o am de 30 de cm și țio bag în ficați și plamani