| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sanii mai sensibili la loviturile involuntare, sau voluntare decat testiculele?

6 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Acum am doar testicole, daca imi pun si sani compar si iti dau raspunsul.big grin

soothe
| soothe a răspuns:

O lovitura la testicule poate da stop cardiac.

| multimoak a răspuns:

Daca primesti un bobarnac in sani, nu te doare. Daca ii dai un bobarnac in testicule vei vedea ca va geme putin de durere si durerea il tine destul de mult.

| craniul a răspuns:

In primul rand gandeste-te poti sta daca esti fata culcata pe burta adica si pe sani si nu te doare dar gandeste-te la un baiat sa stea pe testicule ce dureri are sunt mai sensibile testiculele happy

| tremuriciiuliana a răspuns:

Sani sunt cele mai sensibile parti ale unui corp daca te lovesti ai o durere insuportabile se poate ajunge si la cancer dintr-o simpla lovitura, intr-adevar si baieti au niste dureri ingrozitoare dar ei nu pot ajunge la niste boli pe cand fetele sunt mult mai afectate din cauza unor lovituri.

| loredana_4869 a răspuns:

I mai rau la **** decit la sini poti sa faci cancer sau sa rami ipotent si la fata si la baiat lovitura la **** e foarte dureroasa si e foarte rau fata poate sa ramina ipotenta si baiatul ipotent