| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sau nu sunt verighetele cele mai mici catuse din lume?

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Total de acord cu @Alinu stiu. Diferenta este : catusele nu se scot, verighetele da.Si in momentul cand ai scos verigheta.esti free .nimeni nu stie ca tu de fapt esti ¨condamnat ¨winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu nu am auzit de asta laughing

| Linda a răspuns:

Verighetele parerea mea reprezinta o limitare. Limitare la a iubi din toate punctele de vedere doar acea persoana. Dar parerea mea ca nu le poti avea pe toate si echilibrul si stabilitatea care le ai cand esti casatorit si libertatea de a merge din floare in floare. Alegi de-o parte sau de alta. Vad ca si chestia cu un sportiv de performanta nu poti si sa fii aclamat la jocurile olimpice si sa pierzi vremea in distractii cat iti pofteste inima.

| albastrel a răspuns:

Nu! catusele se pun la inima nu pe degete big grin

| Delia a răspuns:

Cine le considera asa, nu cred ca merita sa le poarte

| viki a răspuns:

Pe asta n-am mai auzit'o.laughing

| mastersinky a răspuns:

Da, sunt, atunci cand le pui pe mana esti condamnat pe viata la dragoste si iubire cu acea persoana... Cand iei aceasta decizie trebuie sa te gandesti bine inainte... Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu