| anonim_4396 a întrebat:

Sunt timid am 13 ani imi place o fata cum as putea vorbi cu ea fara sa ma rusinez? sau as o inpresionez

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

O fata stie deseori cand un baiat o place...eu stiulaughing incearca sa fii altfel cu ea sa nu o tachinezi, sa nu o faci geloasa (in niciun caz), dar sa fii dragut sa o ajuti sa te comporti altfel cu ea.sa ii arati ca o placi fara sa pari disperat cat despre rusine, fi sigur pe tine glumet si vei vedea cum totul merge de la sine

| Silviu591 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu cartea.la varsta ta nu ai nevoie de fetewinking

| doc a răspuns:

Invata la scoala... fetele sunt atrase de baietii care isi folosesc creierul

| love4u a răspuns:

Incearca sa nu te mai rusinezi. Leapada-te de timiditate, fa-ti curaj si du-te la ea. Ii spui niste lucruri care sa o amuze, stati de vorba, si restul vine de la sine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun ca e mai bien sa o dau dracu de dragostewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai uite eu zic sa nu te indragostii de ea mai bine fitii
prieteni ca o sa va intelegeti mai bine dc iubiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cunosc o fata de 12 ani si imi place de ea dar ea ma uraste ce as putea face?

| kary97 a răspuns:

Buna si eu am tot 13 ani dar te pot ajuta, poti sa mergi la aceea fata intr-o pauza si sa povestiti normal... apoi totul o sa fie simplu...