| djalexandrual a întrebat:

Cum inpresionez o fata?

Răspuns Câştigător
| Maraa a răspuns:

Fi tu insuti si vei reusi orice.Incearca sa te interesezi ce fel de baieti ii plac respectivei... sa fi cat mai aranjat si cu bun simt etc. Fetele adora tot ce este legat de romantism, fi romantic, fa-i complimente, spune-i ca iti place, n-ar strica sai daruesti niste flori, cel mai bun variant sint trandafirii,
Si daca te simpatizeaza cu siguranta va fi fericita.
Fi original, impresioneazo cum crezi tu ca i-ar placea. Depinde de fiecare fata, nu toate suntem la fel.

3 răspunsuri:
| Piuliță a răspuns:

Prin felul tau unic de a fi
nu trebuie sa t prefaci sau sa fi 'plin d impresi' -sa i spunem asa -atunci cand esti in public
zambeste, fi comunicativ, nu fi (prea)timid fi deschis la provocari noi...prin felul tau de a fi vei reusi sa impresionezi cu siguranta p cineva

| Puffy26 a răspuns:

Fii tu insuti!

| 123456_7455 a răspuns:

Bai frate daca asta nu sti atuci c stii daca era vb d sc ziceam ca nu te duce mintea da aici nu ai scuza si da chiar prin felul tau unic d a fi o inpresionezi da vezi sa nu o inpresionezi prea tare ca pe urma o sa creada ca esti fals bft...