| georgiana_8974 a întrebat:

Sunt tristacine ma inveseleste fundita +vot scuze categoria dar e cea mai populata

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Vino la mine si se rezolva!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

La cum arati in poza cred si eu ca esti trista

| Barblaster a răspuns:

S-ati zic 1 bancwinking

Era unu care nu pierdea niciodata pariuri.Pana la urma vine un politai la el si il intreaba:
-Ma dom'le u cum de niciodata nu pierzi pariuri? Ar fi bine sa-mi arati cum pentru. ca daca trisezi iti dau mandat!
-Poi sa facem un pariu dom'le politist, facem pariu ca imi ling ochiul?
-Naaaare ma cum, pe 50 de euro ca nu poti
Ala scoate un ochi din plastic din buzunar si si-l linge.
-Firial...Na ma 50 de euro ne mai vedem noi

Ziua urmatoare un Politist veteran, sef de sectie spune:
-Pe mine unul n-ai cum sa ma pacalesti ma!
-Pariu pe 200 de euro ca imi musc urechia?
-Imposibil! Pe 200 ca nu poti.
Ala scoate aparatu dentar si-si musca urechia.
-C-cum ma? N-nu-i corect.n-ati bani sa vezi ce patesti maine!

Ziua urmatoare Vine Primarul si spune:
-Dom'le tie iti fac mandat daca nu pariezi cu mine ceva, orice!
-Da sa traiti Dom'primar, uite pariu ca ma pis in acest pahar fara sa dau o singura picatura pe dinafara!
-Nuuu cred!
-Cum credeti domnule da stati sa aduc niste martori ca sunteti un om mare si puteti sa mintiti!
-Adu pe cine vrei, pe 1000 de euro ca nu poti
Ala aduce vreo 30 de oameni
-Hai sa te vad!
Ala se pise peste tot, mare parte pe Primar si aproape nici o picatura inauntru
-Imi datorezi 1000 de euro! Zise primarul razand cu pofta
-Imediat...
-Da ce faci?
-Vedeti am facut pariu cu fiecare din acestia 30 pe 500euro fiecare ca ma voi pisa pe dumneata si tu nu vei fi suparat, ba chiar ai sa razi.

Sper cea team inveslit big grin Fundita plz Ohappy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Asculta muzica.e cel mai bun antidotlove struck Eu asa fac cand sunt trista!happy

| 4l3x a răspuns:

Pai cum sa t inveselim aici? lasa si u un id d mess, p privat big grin

| Leon a răspuns:

Gramatica ta este foarte populata numai de taratze

| eddard a răspuns:

Eu te inveselesc :Xhee hee