| MichaelFGDHR253665 a întrebat:

Sunt un baiat am 23 anii si Am observat de ceva timp ca imi plac baieti, si eu am niste gusturi aparte adica imi plac si fetele si baieti baieti draguti,, ce se intampla oare

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se intampla nimic altceva in afara a ceea ce este inscris in codul tau genetic si anume ca orientarea ta inascuta adica mostenita este de natura BISEXUALA. Multa sanatate!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e nimic rau in faptul ca te atrag ambele genuri. Si eu sunt bi. In momentul in care incerci sa ai o relatie cu un baiat sau fata iti dai sigur seama de orientarea sexuala. Probabil esti bisexual.

| Vanishgold a răspuns:

Că ești bisexual.

| AdrianaB1 a răspuns:

Posibil esti bisexual, dar nu e nimic rau daca iti plac anumiti baieti.
Sunt momente cand iti plac cum arata fizic, sau cum se imbraca, dar cand te gandesti la ceva mai mult, parca nu mai este asa de bine.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Esti bisexual si iti recomand sa mergi la scoala deoarece inteleg numai jumatate din ce incerci sa spui.

| Nichita333 a răspuns:

Esti bicurios. Te-as sfatui sa incerci sa experimentezi cu un baiat. Daca iti place esti bisexual. Daca nu iti place inseamna ca esti normal. Fa ce vrei pretenash