| DouaPuncteD a întrebat:

Ati observat ca mai mult fetele au hi5 fata de baieti, de ce oare? nu v-ati intrebat?batting eyelashes:S

Răspuns Câştigător
| soare a răspuns:

Pentru ca intre voi fetele a exista o concurentza contynua in frumusete si sincer nu cred ca vreo fata se joak cabal sau pes voi folosity netw doar sa... comunicaty in mare parte

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Probabil pentru. ca multor fete le place sa se expuna, sau daca nu, sa-si expuna "talentul", hainele, accesoriile, si toate chinezariile. Cred ca fetele folosesc netu' in general pentru. site-urile de socializare [in special sa cunoasca baieti], iar baietii mai mult sa se joace.

| thealchemist a răspuns:

Pentru ca fetele sunt prin definitie mai sociabile.

| denismaria92 a răspuns:

Pentru ca vor cat mai multe complimente si ca altceva mai bun de facut nu au tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au ales genul gresit cand si-au facut contul.

| just4you_6809 a răspuns:

Prea mult timp liber.asa isi ocupa fetele timpul.baietii se plictisesc mai repede de hi5, facebook sau alte prostii de genu asta...etc

| anamaria09 a răspuns:

Da mai asa e
fetele vor sa arate cum sunt si se mandresc cu asta
in schimb baietii sunt asa nu stiu cum sa zic indiferenti? nu stiu daca asta e cuv potrivit