| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina si acum vreo doua saptamani eu cu prietenul meu am incercat sa facem dragoste, este a doua oara.Eu inca nu sunt pregatitabig grin. Prima oara si-a pus prezervativ dar eu nu am vrut, iar a2a oara nu si-a mai pus si a incercat putin nereusind sa imi penetreze vaginul decat sa il atinga putin. E posibil sa raman insarcinata?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar riscul este mic, fiindca e posibil ca lichid preejaculator sa fi ajuns pe vulva ta

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
„și-a pus prezervativ dar eu nu am vrut".
Și acum de ce îți mai faci griji dacă există posibilitatea să rămâi însărcinată?!
Sexul implică prudență și responsabilitate, înțelegi?
Riscul este foarte mic, dar există, atâta timp cât lichidul seminal conține spermatozoizi.
Baftă!

| mona a răspuns:

Nu e posibil numai daca a finalizat actu sexual

| doarEu001 a răspuns:

Nu e posibil.nu esti destul de informata pentru a face pasul asta.mai documenteaza-te si dupa aia fa pasul asta.si numai cand te vei simti cu adevarat pregatita. daca te iubeste va mai asteptahappy

| Claudia a răspuns:

Nu

| laury4ever a răspuns:

Nu e posibil stai linistita! Faptul ca a atins doar putin si nu a ejaculat inauntru nu e nici o problema. Insa pe viitor iti recomand sa folosesti prezervativul e mult mai sigur mai ales ca esti virgina. Succes!

| alexandru_4652 a răspuns:

Nu. nu este

| Denisa444 a răspuns:

Continua sunteti pe drumul cel bunhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insarcinata asa si asa spre nu... Fetito, nu esti deloc pregatita pentru sex. Nici tu nici el.Ca dovada faptul ca va chinuiti atat. De fapt asta cu pregateala e o abureala. Trebuie sa o faci cand iti doresti, cand simti cu disperare ca vrei. nu " Hai ca mi-a venit o idee, sa face sex!" straight face

| GeorgyxD a răspuns:

Nu!