| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina si daca am sa fac sex, dar protejat sunt sanse sa raman gravida?

14 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nici o metoda contraceptiva nu este sigura 100%, toate au o marja de eroare de 2-6%. Cand iti incepi viata sexuala iti asumi niste responsabilitati si riscuri.

| Anecherry a răspuns:

Nu, in cazul in care e vreun accident cu prezervativul se poate, dar in rest nu.

Răspuns utilizator avertizat
| carmin a răspuns:

Daca v-ati protejat in timpul actului sexual, nu ai cum sa ramai insarcinata.Stai linistita.
Numai in cazul in care s-a rupt prezervativul, poti sa iti faci ceva griji.Si trebuie sa iei pastila de urgenta de contraceptie Esscapele sau Postinor, pe care le gasesti la farmacie.

| vykkusor a răspuns:

Nu nu ai sanse ca sa ramii gravida! pa

| iuddavali a răspuns:

Daca te protejezi, sunt sanse mici sa ramai gravida. daca nu te protejezi, sunt sanse mari sa ramai gravida. http://stirist.com/poti-ramane-insarcinata-daca-faci-sex-cu-prezervativ/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur ca ramii insarcinata, deoarece prezervativul nu te protejeaza 100 %

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de baiatul cu care o faci prima data, daca te iubeste o sa aiba grija sa nu ramai... bineinteles daca stie si el! da in general sansele de a ramane gravida in timpul unui sex protejat sunt nule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu prezervativ nu ramai ansarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti fa griji nu poti pati nimic! nu ramai insarcinata!big grinhappy

| minipiiici a răspuns:

Moioh go on cati ani? ai? daca esti protejata nu credstraight face parerea mea dar nu se stietongue

| dyma a răspuns:

Dac o sa te protejezi nu ai sanse sa ramii insarcinata