| Bixuuuuuu a întrebat:

Daca sunt virgina nu am cum sa raman gravida, nu?

Răspuns Câştigător
| Desteapta23 a răspuns:

Pai, daca ti-ai inceput viata sexuala, nu mai esti virgina. Din momentul in care o faci, s-ar putea sa regreti toata viata. Si revenind la intrebarea ta care nu are logica, nu nu ai cum sa ramai gravida daca esti virgina. Lol! wtf? intrebari stupide

| Bixuuuuuu explică (pentru Desteapta23):

Pai uite ca nu e o intrebare stupida. am facut-o fara prezervativ, nu a durat mult, maxim 10 min si daca nu m-a dezrviginat e bine pentru ca nu am rams gravita. oricum nu ma intereseaza daca sunt virgina sau nu, ideea e sa nu existe vreo posibila sarcina si mentionez ca el oricum nu a ejaculat.

28 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca nu poti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, din fericire pentru tine.

| Bixuuuuuu explică (pentru OnuOnulică):

Te-ai mai uitat si la raspunsurile mele sau ai dedus doar din intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urma actului sexual poti ramane insarcinata chiar daca pana in acel moment erai virgina sau nu.

| Bixuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Da dar la mine sta treaba asa. eram virgina, el a incercat sa introduca penisu (l-a introdus cam 2 cm) l-a scos si dupa in anus. si cam asta a fost ..si eu ma gandesc ca sunt inca virgina

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Da, fizic esti inca virgina. Himenul nu se afla la cm de intrarea in vagin deci nu are cum sa se fi rupt.

| Bixuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Da ..si oare am ramas gravida oare?

| ClauA17 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Cu siguranta laughing)

| tzus a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Nu esti

| Bixuuuuuu explică (pentru ClauA17):

Eu nu am ras cand am pus intrebarea asta. vreau un raspuns cat se poate de bun si fara sa se rada!

| ClauA17 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Pai ce mai conteaza data viitoare sigur nu o sa mai fi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Nu prea ma pricep eu la chestiile astea, dar consider ca nu ai ramas.
Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina pentru a inlatura orice grija.

Daca nu sunt prea indiscret, cati ani ai?

| Bixuuuuuu explică (pentru ClauA17):

Da dar la mine sta treaba asa. eram virgina, el a incercat sa introduca penisu (l-a introdus cam 2 cm) l-a scos si dupa in anus. si cam asta a fost ..si eu ma gandesc ca sunt inca virgina ..de asta am intrebat!

| Bixuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

16 si cateva luni.

| Bixuuuuuu explică (pentru ClauA17):

Ma gandesc de fapt sa nu raman gravida.

| ClauA17 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Fa-ti un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,doar daca ejaculeaza la intrarea vaginului, dar rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti explic mai...babeste.O padure ramane virgina atata timp cat nu este explorata in adancime.Deci daca pe tine te-a explorat numai 2 cm si nu s-a rupt himenul, ramai virgina. Ramai gravida si daca esti explorata 2 centimetri fara sa fi rupt himenul deoarece daca dai drumul la un caine sau vreun animal la intrare in padure, el se duce in adancime.Deci in cazul tau daca te-a explorat 2 cm si si-a dat drumul, spermatozoizii se duc sa-si faca treaba. Daca nu si-a dat drumul, e altceva.Vezi tu la urmatorul ciclu daca esti sau nu gravida.

| Carmen100 a răspuns:

Poti sa ramai gravida decat daca ai avut contact sexual si ai si ciclu.

| Bixuuuuuu explică (pentru Carmen100):

Atunci nu am avut ciclu.

| CorneliaC a răspuns:

Daca n-a ejaculat, nu esti.

| lizucalisuca a răspuns:

Ute cum sta treaba - daca a ejaculat in vagin/in apropierea vaginului, chiar si "in anus" dupa care sperma s-a prelins in vagin, poti fi gravida chiar daca fiziologic esti inca virgina (nu ti s-a rupt himenul). Ia un test de sarcina de la farmacie. Se poate face cel mai devreme la 7 zile de la contactul sexual.

| Bixuuuuuu explică (pentru lizucalisuca):

Nici nu a ejaculat, ca nu a avut cand. a fost o treaba de 10 minte, atata tot.

| lizucalisuca a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Nu conteaza cat a durat, putea ejacula si daca dura 1 minut. In orice caz, ca sa fii sigura du-te la farmacie si cumpara un test de sarcina. Nu e deloc complicat de folosit, faci pee intr-un pahar de unica folosinta dupa care introduci capatul testului timp de cateva secunde (urmezi instructiunile de pe ambalaj) si ai raspunsul pe loc. Data viitoare folositi prezervativul, nu-i mai sigur decat sa stai cu asemenea grija?

| Bixuuuuuu explică (pentru lizucalisuca):

Da dar a fost spontan nu am fost pregatiti.

| lizucalisuca a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Pune niste prezervative in noptiere de langa pat sau daca trebuie sa le ascunzi de parinti ascunde unul in fata de perna sau sub saltea sau unde stii ca nu umbla ei dar sa fie la indemana.

| sokey a răspuns:

Asa. Irosesteti timpul pe TPU in loc sa vezi daca esti insarcinata si daca esti sa-ti iei pilula de a doua zi.