| thealchemist a întrebat:

Sunteti de acord ca povestile de dragoste sunt pentru femei ceea ce e pornografia pentru barbati?
http://www.youtube.com/watch?v=hZyWiF_9AP8&feature=fvsr

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

In principiu, da, dar depinde si de femei sau barbati.
Am citit si eu cand aveam vreo 12 ani, din pura curiozitate, cateva pagini[gen 1 da, 5 nulaughing]dintr-o carte din aia siropoasa, curioasa de faptul ca sunt extrem de multe pe rafturile bibliotecii.Penibilitati mai mari n-am citit in viata mea.Personal,le vad potrivite pentru femei cu sotii plecati in tarile calde sau pentru pustoice de 14-15 ani, virgine si cu vise marete cu printi pe cai albi.Sunt total imbecile si mie, ca femeie, nu mi-au placut niciodata si nu cred ca o sa-mi mai placa vreodata.Si acelasi lucru pot spune despre filme gen Titanic sau minunatele tenelovele.
Da,ce-i drept,multe femei vad sexul ca pe ceva murdar,asa ca incep sa viseze la nopti siroapoase sub clar de luna,'dragoste' pe petale de trandafir si un final constand intr-un orgasm simultan,el facandu-ti apoi clatite.
Si, sincer, am vazut si tipi carora le plac povestile de dragoste si considera pornografia ca fiind ceva dezgustator.Acum,depinde de fiecare.
Mai in gluma, mai in serios, prefer sa ma uit la film porno hardcore decat sa citesc/vizionez minunile alea.

| kiss a răspuns:

Nu sunt de acord, sunt intr-adevar femei care vizioneaza filme xxx, unele recunosc, altele nu, dar cu siguranta macar o data fiecare dintre noi ne-am uitat macar de curiozitate. dar stii ca sunt barbati care plang la filmele de dragoste, care citesc carti de dragoste si la modul general barbatii au preocupari care sunt catalogate drept " treburi de femeie". cred ca femeile sunt la fel de perverse ca si barbatii laughing daca nu cumva mai mult.

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu sunt de acord.

| pwp a răspuns:

Daa,ffoarte adevarat!
sau ciocolata pentru femei, si berea pentru barbati rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, eu cred ca si femeile se uita la filme porno doar ca nu recunosc big grin...asa cum si barbatilor le plac povestile de dragoste