| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord ca sexul este un proces normal, sanatos si nu este o prostie?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Desigur!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca se intampla intre doua persoane majore, cu discernamant si care consimt.

| GyeBaek a răspuns:

Depinde cu cine si cum il faci.

| Anablondyi a răspuns:

Este un proces normal, dar la varste potrivitewinkingwinkingde exemplu mai nou fetele vor sa scape de virginitate foarte repedewinkingwinking uneori atat de repede incat uita ca sunt COPII si uita de SENTIMENTELE pe care trebuie sa le ai fata de persoana cu care o faciwinkingwinking. sanatos, nu stiu daca este... dar e placut oricumlaughingtoti spun asta si e adevaratlaughing si prostie este in momentul in care abuzezi de asta.si o faci cand nu trebuie cand ai vreo 14 sau 15 ani straight facestraight face helloooo dar esti copil la 15 ani insaoh go on nimeni nu mai tine cont de astawinking e secolul vitezei totul se intampla rapid :*

| Douapunccteunics a răspuns:

Da!
Sexul este o necesitate pentru a te satisface pe tine însuți.
E o prostie sa faci de la o varsta frageda.

| Catalion a răspuns:

E normal si sanatos daca faci sex la varsta potrivita.

| Mariaa20 a răspuns:

Da depinde la ce varstaa! si depinde cu cinee.deaici dam viata la copii.

| denysuk95_2868 a răspuns:

Dap. e cea foarte normal