| Barajag a întrebat:

Sunteti dependenti de sex?big grin. sincer sa va spun, eu sunthee hee

Răspuns Câştigător
| Rezzo a răspuns:

Cand este vorba de sex vad ca toata lumea sare cu raspunsuri, parerea mea, toata lumea e dependenta de sex, si daca nu o face e pentru ca tine in ea din rasputeri, sau n-are cu cine

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika-chiar mai era nevoie sa zici ca tu esti dependenta?
Crede-ma ca stiamrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sexul imi repunga.indiscutabil si evident.am vazut eu ca ursul mai degraba-si baga coada. ca de aia a ramas fara ea.si eu ma intreb.cum te vei fi descurcand? asa doritoare cum esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu...insa nu am de unde stii ce se va intampla pe viitor. @ursulika, ce pierd daca nu sunt dependenta? big grin