| lifeistough a întrebat:

Ma bucur sa spun ca n-am nici o dependenta. Voi de ce sunteti dependenti?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Tu crezi ca, daca nu fumezi, nu bei sau nu te droghezi, inseamna ca nu esti dependent de nimic?
Si daca ti-as spune ca sunt dependent de viata, de prieteni, de iubire?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt depedenta de ironii.Nu as putea trai fara ele.De glume, de foi care asteapta sa le umplu de franturi de lumea din lumea, de natura, de curatenie.Si mai nou, dependenta de toamna

| Bacemi a răspuns:

Mi-e greu sa cred. Am destule dependente. In primul rand sunt dependent de ganduri si sentimente. De psihanaliza. In stransa legatura cu asta este dependenta de a cunoaste. De a cunoaste fie o persoana fie un fenomen.

In primul rand am dependenta de a dori sa gasesc in fiecare un prieten. Bineinteles ca nu se poate.

In plan secund sunt dependent de situatia in care pot fi cu adevarat de folos cuiva.

Am nevoia sa aud pe cineva spunand : EL e cel mai bun prieten al meu.

| Libelle a răspuns:

Esti dependent de apa, aer in primul rand.
in al doilea rand esti dependent de oamenii din jurul tau, pentru ca fara ei ai fi singur si nu ai avea nici un sens.
ok.nu esti dependent de droguri/cafea/alcool/zahar/medicamente
nici eu.

| Vizitiul a răspuns:

Sunt dependent de oxigen, apa, mancare, sunt dependent de tot ceea ce ma mentine in viata.

Abh
| Abh a răspuns:

De cafeaua de dimineata.

| clauss a răspuns:

Internet, pc

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

De ce sunt dependenta? Nu cred ca sunt dependenta de nimic. Este adevarat ca sunt lucruri care imi plac foarte mult, dar nu pot sa spun ca daca ele nu ar mai fi, nu stiu ce as face.
Unul dintre lucrurile care imi plac foarte mult este muzica. Nu pot sta o zi fara sa ascult muzica. Dar nu consider asta o dependenta, deoarece atunci cand sunt plecata undeva si ma distrez facand alte lucruri, chiar nu simt nevoia de a asculta muzica sau de a face anumite lucruri.
Deci pot sa spun ca nu am nicio dependenta!

| nobody_9468 a răspuns:

Sunt dependenta de banistraight face. De el... din pacate, doar el imi poate aduce zambetul in fiecare zihappy. Si de muzica!

Bafta.

| LostInDreams a răspuns:

Muzica, prieteni si fericire.Cred ca toti ar trebui sa fim dependenti de lucrurile astea, altfel viata nu ar mai avea un senshappy

| matadoru a răspuns:

Si eu ma bucur sa-ti spun ca nu sunt dependent de nimic si sper ca nici nu voi fii niciodata.

| usy313 a răspuns:

Dependent de muzica, pcsad si cum a spus si "Bacemi" as vrea sa gasesc in fiecare un prieten. Pacat ca nu se poatesad, fericire si prietenie nu cred ca se mai iau in calcul pentru ca e ceva firesc big grin

| Bittersweet_8364 a răspuns:

De iubi meu:X Siii...de placa de parlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De afectiune, de haine, de prieteni si mai ales de iubire.