| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti pro sau contra Ménage à trois? Argumente pro si contra tongue

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

Contra.mai ales daca ar fi implicata si persoana iubita

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Visul oricarui barbat, cu doua femei in pat tongue

| Nicky29 a răspuns:

Daca e iubita mea nu vreau sex in 3 nici cu o alta fata nici cu un alt baiat daca sunt 2 fete si eu sunt pro si daca sunt 2 baieti si o fata tot pro.

| Vali87 a răspuns:

Ca sa va raspund si eu, sincer dc as fi intr-un grup poate ca as zice ca da dar in realitate NU NU si NU mai ales dc este vorba de o fata la care tin pe care o iubesc. De ce? Pentru ca sunt o fire geloasa si nu as suporta sa vad cum e sarutata, mangaiata, luata in brate de altu/alta, cred ca mi s-ar urca sangele in cap. Si nu in ultimyul rand nu poti sa stii ce gandeste partenera sau partenerul depinde caz, ar putea sa zica Mah dar asta ce face ma imparte cu altii/altele si nu cred ca ar fi ok.

| membrugirl2010 a răspuns:

Contraa! Ori te iubesti cu unu ori nu te mai iubesti deloc!

| marthaa a răspuns:

Sunt impartiala.Depinde de fiecare om ce-si doreste sa faca in pat.Fiecare are fanteziile lui.Asa ca daca o luam din punct de vedere religios nu este ceva bine,dar daca ne uitam cat au evoluat lucrurile, si faptul ca la casatorie nici unul din parteneri nu mai este virgin, menaje a trois nu mi se pare un lucru rau.Asa ca depinde de fiecare cat poate fi de deschishappy

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eu sunt pro gang-bang

| pisi1793 a răspuns:

"maneju" asta, nu-i o noutate, nici topicul -mai sunt cateva deschise pe subiectu asta. Hmmm.ce sa-ti zic io.parca m-as baga.o propunere concreta. ceva acolo. ca daca l-ai deschis asa numa, sa ne probezi mintile.n`ajungem nicaieri cu el laughing protongue funda?hee hee

| zomby a răspuns:

Pro...acesta este vazut ca o picanterie si doar atat. Daca stii sa nu implici sentimentele, sa o vezi doar ca pe o placere, at e foarte ok. Daca nu esti open-mind mai bine nu incerci. Dar merita incercat acum at esti tanar ca la 45 te gandesti de ce nu ai facut-o.PRO...

| Goguletzu a răspuns:

Super tarelaughing)

Prorolling on the floor))
spor la lucru ai grija sa nu dai de vreo babalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex in grupoh go on.Mda. Daca ar fi 2 baieti si o fata PRO! Daca sunt 2 fete si un baiat CONTRArolling on the floor.De ce? Pentru ca 2 baieti nu vor accepta niciodata sa imparta o fatarolling on the floor. Deci daca se ajunge la asta inseamna ca vine apocalipsa si scap de skooalarolling on the floor.Cel mai tampit raspuns oh go on stiu love struck`!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt contra pentru ca am o gandire mai invechita si cred ca sexul il faci cu o persoana la care ti, iar eu nu as imparti pe nimeni cu inca o fata big grin