| Bybyutzzzz a întrebat:

Surioarei mele mai mici i-a venit ciclul menstrual la 10 ani, credeti ca e prea mica?

Răspuns Câştigător
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Fiecarei fete ai vine ciclul cand ai vine...
depinde cat este de dezvoltata si nu este asa de rau daca i-a venit ciclul acum trebuie sa ai mare grija de ea sa nu ramana gravida cumva

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Este destul de mică. Dereglare hormonală poate?

| AlbertinAlexandru a răspuns:

Sunt unele fete care le vine ciclul la 16 ani (dar fetele alea au delegrale hormonala) probabil are si ea cel mai bine ar fi sa o duci la medicul ginecolog si sa o protejati odata ce are ciclu poate ramane gravida orricand