| FetitzaDulce a întrebat:

T. P. Uuuu heeeeeeeelp ...am dat cerere ca vreau sa-mi se stearga contul si a trecut o saptamana si nu s-a sters.de ce oare? Scz categ.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori e nevoie să insiști, trimițând mai multe cereri la Contact.
Trimite câte o cerere pe săptămână și așteaptă! Succes.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se sterge instantaneu, evident. Dupa cum stii, orice cerere adresata cuiva trebuie rezolvata in 30 de zile. De obicei, cererile se rezolva mai repede decat termenul legal pe TPU, dar o saptamana este totusi cam putin.