| Andreeea97 a întrebat:

Te doare cand iti faci gaura in ureche?

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.straight faceSi eu mi-am facut gaura in ureche inainte sa se termine scoala si m`a durut dar nu am plans, eu mi l`am facut cu acullaughingSi nu am patit nimic, nu s-a infectat sau altceva...dar o sa te doara 3 zile, asa ca in acelelea 3 zile da`ti cu scuipat acolo sau cu apa oxigenata si iti trece.happy
Funda?love struck

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Normal ca da...

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Simti o ciupitura mica. Nu moare nimeni cand isi face gaura in ureche laughing
si eu mi-am facut acu` 2 ani si tzin minte ca tot ce am zis dupa era.,, asta`i tot? '' :d

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

3 zile doar.

| Ofiintă a răspuns:

Pisca putin
de fapt nu-mi pot aminti aveam 2 ani laughing

| auroraa a răspuns:

Mmm nu...pe mine nu m-a durut.mi-am facut cu pistolul special, si nu am simtit practic nimic happy fiindca vroiam foarte tare, nu doare stai fara grija, mult succes pa pa

| Ioana_9271 a răspuns:

Tu ce zicilaughing)

| gaby37 a răspuns:

Nu eu mi-am facut mai demulttongue plss da funda

| kolyok94 a răspuns:

Pai. incearca. ia un cui si ciocan si fa'ti unul sa vezi daca doare sau nu happy

| PinguinuL a răspuns:

Nu,pisca putin.
am in amandoua urechile, nu doare.
chill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu deloc ba chiar te gadila df ce intrebare da daca tiar intra un ac in deget nu tear durea? Normal ca doare da noh nu te sfatuiesc sa-ti faci ca daca til face un pr se poate infecta.

| LavTPU a răspuns:

Nu eu am vtrei la o ureche//