| nimeni_2151 a întrebat:

Te simt, iti simt inima cum bate, itu aud respiratia, te vad, esti langa mine si daca nu, esti foarte aproape. Mereu ai fost si ai stiut sa ma asculti, sa ma auzi mereu sa stii de mine, ai vrut ca eu sa ma simt bine. In preajma ta eu ma simt bine, e o liniste... e atat de bine. Nu pot sa-ti zic mai multe dar tu stii bine caci simti si tu ca mine si stii prea bine ca te iubesc mai mult pe tine, poate mai mult decat pe mine.
Si poate unii zic ca sunt picat din nori, ca sunt un visator, ca vreau prea mult si ca nu va fi posibil, dar eu raman cu tine si totul va fi bine, acum depind de tine si simt ca esti totul pentru mine, si sper sa nu gresesc... dar imi doresc atat de mult, imi place tot la tine, ce ai facut din mine? incerc, nu pot sa ma opresc, nu pot sa mai vorbesc vreau doar sa te privesc, atat de mult eu te iubesc.
SUnt coplesit de acest sentiment, de acel ceva numit iubire. Traiesc prin tine si primul gand e la tine, ma ofilesc vreau sa ma opresc, vreau sa te nu te mai iubesc dar te iubesc mai mult si te doresc.

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Iar de privirea îţi va fi acoperită,vorbele-ţi vor fi contradictorii, şoaptele nestingherite,iubirea nu se va stinge.
Acel sentiment din sufletul tău născut va fi tot mai profund pe zi ce trece şi-ţi vei dori ca fiecare clipă pe care o trăieşti să fie alături de parsoana iubită.
Sufletul tău este singurul ce a ştiut,ştie şi va şti purul adevăr.
Pentru tine nu va conta nicio altă fată.
Buzele-ţi vor fi dulci pentru o singură sărutare,privirea îţi va fi aţintită asupra ei şi înima îţi va arde de dorinţă şi pasiune, ceea ce poţi defini prin dragoste pură.
Ea va fi lângă tine când vei fi demoralizat, te va îmbrăţişa când vei avea nevoie de un suflet cald şi îţi va alina sufletul.
Doar speră în mai bine...

| CoquineNoire a răspuns:

Sigur vei fi nevoit sa ceri drepturi de autor.te'ai prins?

| missbee a răspuns:

Dacă vroiai să ceri o opinie legată de text, mai ai mult, mult de lucrat. În primul rând la semnele de punctuație și apoi la conținut, idei, etc etc.

Dacă nu, atunci nu văd rostul acestui post.

| ruPfashu a răspuns:

Frumos frumos.

| Lummy a răspuns:

Iubeste-l in continuare, e atat de bine cand iubesti si esti iubit...:X

| marianraz23 a răspuns:

Esti la sentiment date-n sloboz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb, dar care este intrebarea Romeo?
Daca ne place? Mie imi place. happy