| Sawarekh a întrebat:

Patesc niste lucruri contradictorii si ciudate cand am orgasm.

La masturbare simt orgasmul foarte intens comparativ cu un act sexual.

Dar la un act sexual ejacularea e foarte puternica dar foarte scazuta ca si intensitate, desii pe parcursul actului sexual, placerea stimularii e mult mai placuta si intensa.

Nu mai inteleg nimic...

Mentionez ca, n-am avut niciodata relatie, doar aventuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai practicat masturbarea din adolescență și te-ai obișnuit cu ea, de aceea în actul sexual nu mai simți aceași plăcere.

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Hm face sens, si practic, trebuie sa ma obisnuiesc cu actul sexual, nu?