| Yssa0505 a întrebat:

Știe cineva o clinica pentru un avort in Bacau?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Risti ca tot restul vietii sa dai banii pe popi si pelerinaje.

| DauViata a răspuns:

Draga viitoare mamica, cauta pe internet marturii despre femeile care au avortat, vezi prin ce trauma trec. Iti spun sigur, problema pe care crezi ca o ai acum si vrei sa scapi de ea se va transforma intr-una si mai mare, vei avea un gol adanc pe care nimeni si nimic nu il poate umple vreodata.

Aveți încredere, lasati-l sa se bucure și el de viață, nu îl omorâți!
Cauta mărturii ale mamelor care au avortat, să vezi prin ce traume trec: depresii, neputinta de a mai avea copii, sinucideri și alte nenorociri, evită greșeala de a face avort.

Uite, avorturiregretate.ro prezintă traumele mămicilor care au ales avortul, citește câteva din acele mărturii.

Pe dauviata.ro poti gasi o persoana care te poate ajuta in caz ca ai nevoie de ajutor(financiar, hainute, mancare, etc).

Solutii sunt pentru orice lipsuri sau necesitati ai avea, trebuie doar sa fii tare si sa nu cazi in capcana de a face avort.

Alege iubirea!