| anonim_4396 a întrebat:

O clinica unde as putea face avort in sibiu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
În Sibiu la clinica Polisano un avort cu anestezie locală va costa 600 de lei, iar cu anestezie generală 800 de lei.
Te pup!

| das3 a răspuns:

Buna

daca nu ai facut inca avort te rog sa nu faci. este pacat, te va durea toata viata. e o viata minunata in burtica ta ai grija de ea nu o abandona. mai bine il dai de crescut daca chiar nu il vrei

| das3 a răspuns (pentru das3):

Poti sa-mi scrii daca vrei sa vorbim simona_2013_a@yahoo.com

| Ioanaioana21211 a răspuns:

Mai esti membra pe acest site?