| SpecialGirl18 a întrebat:

Tin minte ca mai demult ma jucam pe un joc cu o oaie neagra care trebuia sa **** oile albe fara sa fie prinsa.Nu stiti cum se cheama?

Răspuns Câştigător
| JustMe_8048 a răspuns:

laughing il stiu jocul.nici eu nu stiu exact cum se numeste dar parca asta era numele : Seven -oaia fustacioasa nu stiu sigur sper ca te-am ajutat cauta asta pe google si da funda ~!

10 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Wow ce joaca!

| ozulll a răspuns:

Sven, si sunt mai multe versiuni

| bianca154 a răspuns:

Draga,si eu am avut jocul acela si din cate tin minte, se numeste LEO. dar nu sunt sigura. oricum, caut pe net si iti voi trimite link-ul, daca gasesc

| bianca154 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu gasesc joculsad

| Bella21 a răspuns:

Sven se numeste.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca te prind te fu. garesc

| Purplefirexx a răspuns:

Sven

| NoName_8511 a răspuns:

Sven se numeste, e genial!