| Nimeni256 a întrebat:

Știți cumva dacă este bun Gelul Lubrifiant Durex intense orgasmic? Si care sunt cele mai bune prezervative din gama durex?(care te fac sa te simti bine )

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Durex sensitive, prezervative bune, orice lubrifiant sexual e bun

| Nimeni256 explică (pentru mgtow):

Lubrifiantul pe care l am precizat este pentru a face partenera sa vrea sa aibă contact sexual. Voiam sa știu dacă își face efectul, dacă ea nu are chef și se da cu acel lubrifiant după va vrea?

| mgtow a răspuns (pentru Nimeni256):

Cu afrosidiac sigur merge, bagi in ceai sau ce bea si te va calari nebuneste

| Sofer a răspuns:

Orice prezervativ din gama durex e bun. Cumpăra pe cel care e potrivit mărimi tale. Și sunt bune și lubrifianți de la ei.