| ClauditaSmile a întrebat:

Ce prezervative din gama Durex excita cel mai mult o fata?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Arouser,Sensation,Pleasuremax si Pleasuremax warming.
Dar, rolul principal nu e al prezervativului, ci al partenerului, originea placerii e in creier.

| OnuOnulică a răspuns:

Cartea de matematică!
Vorbes serios mai bine te duci la o fată care stă pe centură și îi pui o carte în mână să vezi ce se excită.

| Fatamuntilor a răspuns:

Prezervativele sunt un mijloc de protectie, nu un excitant.
Totul depinde de partener!

| sofisis a răspuns:

Nici unul.
Toate sunt un cauciuc. Dar daca partenerul stie ce si cum sa faca, ai sanse sa nu iti dai seama ca il are pus.

| Felys a răspuns:

Nu prezervativele excita fetele ci partenerii lor, asta daca sunt capabili, desigur

| Alcyon a răspuns:

Poti incerca de-alea cu striatii, desi nu toate femeile le suporta. Parerea mea este insa ca baiatul trebuie sa te excite, nu prezervativul, ca atunci mai bine iti iei un vibrator si-ai rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate excita daca stapanul"purtatorului" de prezervativ stie ce sa faca.

| NnDWtf a răspuns:

Pielea de obicei.

| Million a răspuns:

De cand prezervativele excita o fata? Oricum incearcale pe alea cu aroma de mango si cocos...