| RaduDuce a întrebat:

Toata lumea se lauda ca a cunoscut fete/baieti pe facebook. dar cum poti sa cunosti fete pe facebook? ce ai putea face?

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Poti cunoaste persoane din apropierea ta si sa iesi cu ele. Bine, nu poti avea prea mare incredere in ele pana nu le cunosti.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Parerea mea e ca nu are rost sa vorbesti cu fete pe care nu le-ai vazut niciodata.
Insa poti vorbi cu ele daca stau aproape de tine, ca altfel nu are rost.
Ca sa o poti cunoaste trebuie sa vorbesti cu ea fata in fata, altfel nu stii ce are in cap si ce crede despre tine.
Bine, exista relatii la distanta, dar nu stiu ce sa zic.
Daca as fi nevoit sa fiu cu cineva la distanta, as simti oarecum o obligatie sa vad acea persoana - cum se comporta, cum vorbeste.
Bafta!

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Singurul care poate sa agate fete pe facebook est Stifler!rolling on the floor

| RaduDuce explică:

N-ai haz nebunule