| Anamaria742 a întrebat:

Toate prietenele mele imi spun ca m-am schimbat din cauza unui baiat si asa si este dar nu stiu cum sa le demonstrez ca nu m-am schimbat pentru ca nu vreau sa afle ca-mi place de acel baiat; PS:este in clasa cu mine baiatul si prietenele mele;

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Oricine se schimba atunci cand se indragosteste. Unii in rau, altii in bine.Cei care se schimba in rau(asa cum cred prietenele tale, banuiesc)se vor schimba inapoi in bine cu timpul.Asa e sentimentul.Esti indragostita siu nu-ti mai pasa de nimic(la modul general vorbesc), esti in lumea ta.

1 răspuns:
| Anamaria742 explică:

Cine imi poate da cateva sfaturi